Huawei serwis Kraków – ekspertowe naprawy telefonów

Huawei serwis Kraków – eksperci od napraw telefonów

Huawei serwis Kraków – ekspertowe naprawy telefonów

Ekspercki Huawei serwis Kraków posiada certyfikowanych techników, którzy znają nowe produkty wprowadzane na rynek przez znanego chińskiego producenta, aby móc zaoferować klientom szybką naprawę każdego smartfona Huawei. Telefony tej firmy zyskały popularność wśród Polaków ze względu na przystępną cenę oraz funkcje, które są częścią najpopularniejszych smartfonów wiodących marek. Huawei serwis Kraków świadczy kompleksowe usługi naprawy najnowszych, popularnych modeli Huawei. Serwis dostępny jest w trybie ciągłym i obejmuje wyświetlacze, baterie, ładowarki i inne podzespoły wraz z akcesoriami, które posiadają smartfony. Zapewnia szybką diagnozę i naprawę problemów mechanicznych (po zalaniu, upadku) oraz wymianę szybek wyświetlaczy i wyświetlaczy, a także zaawansowane operacje usuwania problemów elektronicznych.

Huawei serwis Kraków – ekspertowe naprawy telefonów

Huawei serwis Kraków dysponuje wieloma częściami zamiennymi (od znanych producentów) oraz zaawansowanym zapleczem technicznym. Oznacza to, że naprawa smartfonów wykonywana jest osobiście. Pozwala to zagwarantować najbardziej precyzyjne wykonanie, niezawodność i szybki czas realizacji, a wszystko to w przystępnych cenach!

Huawei serwis Kraków Jakie naprawy wykonuje?

Huawei serwisznajdujący się w Krakowie to miejsce, w którym uzyskasz kompleksową pomoc w przypadku problemów z telefonem komórkowym tej marki:

Wymiana wyświetlaczy i paneli dotykowych Huawei

Problem z wyświetlaczem lub panelem dotykowym jest najczęściej wynikiem upadku z wysokości lub innego uszkodzenia konstrukcji mechanicznej. Może też wystąpić z powodu zalania telefonu. Jeśli po upadku Twój smartfon nie wyświetla żadnego obrazu (telefon może się nie włączać, a ekran może być biały lub czarny) lub jego zakłócenia (czarne plamy, migające paski obrazu pojawiające się na ekranie) możliwe, że wyświetlacz został uszkodzony. W takim przypadku nie wystarczy tylko naprawić uszkodzoną szybkę. Jeśli telefon nie reaguje na dotyk, to znaczy, że uszkodzony jest digitizer (panel dotykowy). Wymiana wyświetlacza w Huawei to procedura, w której Huawei serwis Kraków ma bardzo bogate doświadczenie. Wymieniliśmy tysiące wyświetlaczy z wszystkich rodzajów, które są dostępne na rynku. Ocenimy stan Twojego smartfona i wymienimy uszkodzoną część na fabrycznie nowy model.

Wymiana szybki wyświetlacza Huawei

Twój telefon przewrócił się i pękł ekran? W Serwisie Huawei wymienimy szybkę na fabrycznie nową. Taka usługa kosztuje znacznie taniej niż wymiana wyświetlacza i panelu dotykowego. Dlatego zawsze dokładnie analizujemy, które elementy uległy uszkodzeniu.

Naprawa telefonów Huawei po upadku

Upadek na twardą powierzchnię to jedna z głównych przyczyn uszkodzeń mechanicznych podzespołów smartfonów. Nowoczesne smartfony są bardzo delikatne, ponieważ w smukłych i lekkich obudowach producenci muszą zmieniać najbardziej zaawansowane układy elektroniczne. Mimo wielu zabezpieczeń często dochodzi do scenariusza, w którym uszkodzeniu lub pęknięciu ulega obudowa, zbita zostaje szybka, uszkodzeniu uległ wyświetlacz lub płyta. Huawei serwis Kraków będzie w stanie zidentyfikować i rozwiązać każdy problem, który może pojawić się po zdarzeniu upadku.

Naprawa telefonu Huawei po zalaniu

Zapomniałeś sprawdzić swojego smartfona podczas kąpieli lub ślizgał się on po powierzchni umywalki, a następnie zamókł? A może woda dostała się przez niezamierzone wejścia lub szuflady? W centrum serwisowym Huawei w Krakowie pomożemy Ci, jeśli przydarzy Ci się jakiś niespodziewany wypadek. Ważne jest jednak, aby nie włączać telefonu, który jest wilgotny (może to spowodować zwarcie) i nie suszyć go domowymi sposobami.

Zapraszamy do serwisu Huawei, gdzie natychmiast zajmiemy się Twoim przemoczonym urządzeniem. Umyjemy i osuszymy płytę główną, sprawdzimy czy płyn nie wniknął w drobne szczeliny w płycie głównej, powodując uszkodzenie wewnętrznej elektroniki.

Inne naprawy elektroniczne

Huawei serwis Kraków to miejsce, w którym znajdziemy każdy problem z wewnętrzną elektroniką w Twoim smartfonie.

Oferujemy między innymi:

– naprawę układu ładowania,
– naprawę mikrofonów i głośników,
– naprawy płyt głównych,
– naprawa złączy, przełączników,
– naprawy połączeń systemowych, buzzerów, anten Glass, klapek,
– naprawa telefonów, które się nie włączają,
– naprawa telefonów, które przestały działać.
Baterie i akcesoria

Bateria w Twoim smartfonie Huawei rozładowuje się bardzo szybko? Potrzebujesz doładować telefon w ciągu godziny? W naszym serwisie Huawei w Krakowie możesz szybko i bezpiecznie wymienić baterię w swoim smartfonie. Posiadamy baterie do każdego modelu i modelu telefonów Huawei. Proponujemy również obudowy, ładowarki i inne akcesoria do smartfonów tej marki.

Oprogramowanie

Nieprawidłowości w działaniu smartfona są powodem nie tylko uszkodzeń urządzenia i problemów z elektroniką. Często stoją za nimi błędy wewnętrznego oprogramowania. Wiemy, co jest potrzebne do działania najnowszych wersji Androida z nakładką EMUI, dlatego pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z aplikacją. Aktualizujemy oprogramowanie, rozwiązujemy problemy, które są spowodowane błędami oraz powstają na skutek czynników zewnętrznych (np. przerwana aktualizacja, złośliwe oprogramowanie).

Huawei serwis Kraków Serwis pogwarancyjny

 

Działamy jako pogwarancyjny Huawei serwis KrakówDziałamy jako pogwarancyjny Huawei serwis Kraków. Możesz odwiedzić nasz serwis, aby skorzystać z możliwości wysłania telefonu do naprawy, dzięki czemu certyfikowani technicy profesjonalnie rozwiążą Twój problem z pomocą smartfona. Jesteśmy w stanie wyeliminować skutki problemów mechanicznych, określić problemy z elektroniką, a następnie naprawić drobne elementy płyty głównej, a także wymienić akcesoria i części w każdym modelu i wzorze telefonów Huawei. Gwarancja oferowana przez producenta wygasła? A może autoryzowany serwis uznał, że problem leży po stronie użytkownika i anulował gwarancję? W Huawei support Kraków z pewnością otrzymasz profesjonalną pomoc! W razie potrzeby otrzymasz pomoc techniczną i dokumentację naprawy.

Nie działa dotyk w telefonie Huawei

Telefon, który nieprawidłowo rozpoznaje dotyk, lub nie rozpoznaje go, może powodować niepotrzebne napięcie i irytację. Przed oddaniem telefonu do serwisu, zaleca się sprawdzenie czy na ekranie nie ma przeszkód, które mogłyby powodować niedokładne odbieranie bodźców przez telefon. Jeśli jesteśmy pewni, że to nie zabrudzenia są winne, wówczas zalecana jest wizyta w serwisie. Przyczyną tego typu spraw jest zazwyczaj problem z digitizerem urządzenia, który należy wymienić na nowy. O ile w starych urządzeniach taką operację można było wykonać w domu i istniała duża szansa, że telefon nie będzie aż tak zniszczony, o tyle w przypadku nowoczesnych technologii lepiej skonsultować się z profesjonalistą. Zazwyczaj są one tak skonstruowane, że ich naprawa jest tak trudna, jak to tylko możliwe. Wymaga to nowoczesnego sprzętu oraz sporej wiedzy i zdolności manualnych. Huawei serwis Kraków to najbardziej zaawansowana technologia naprawy urządzeń mobilnych. Zatrudniamy również doświadczonych techników z całego kraju, mających na swoim koncie setki w tysiącach naprawionych urządzeń. Zadzwoń do nas, aby umówić się na bezpłatną diagnozę!

Migoczący ekran w telefonie Huawei

Jeśli masz problem z wyświetlaczem w swoim telefonie, jest szansa, że da się go naprawić bez wymiany części, zwłaszcza, że w najnowszych modelach telefonów wiodących marek, wyświetlacz może być ważnym elementem wartości urządzenia, a to oznacza, że naprawa nie jest opłacalna. Gdy ekran migocze, nie wyświetla prawidłowo kolorów lub pokazuje artefakty – nie zwlekaj, jak tylko problem z wyświetlaczem stanie się poważny. jest duża szansa na naprawę taśmy FLEX, która łączy wyświetlacz z płytą główną telefonu, oprócz naprawy płyty głównej, jeśli usterka jest bezpośrednio związana z nieprawidłowym działaniem wyświetlacza. W przypadku jakiegokolwiek problemu z wyświetlaczem zalecamy kontakt z serwisem Huawei – diagnostyka jest całkowicie darmowa i bezpłatna, a wymiana podzespołów objęta jest roczną gwarancją.

Paski na wyświetlaczu Huawei

Pasy, które są poziome jak i pionowe na Twoim wyświetlaczu mogą być oznaką uszkodzenia wyświetlacza oraz problemów z połączeniem monitora z płytą główną w Twoim telefonie. Wyświetlacze są zazwyczaj podłączane do płyty głównej za pomocą taśmy FLEX, której jeden koniec jest podłączony do płyty głównej, a drugi do wyświetlacza. Jeśli taśma flex ulegnie uszkodzeniu, zostanie częściowo odłączona lub zerwana, a wyświetlacz zostanie uszkodzony, może wykazywać różne objawy awarii – od nieprawidłowego działania dotyku po wyświetlanie pasków na wyświetlaczu. Gdy naprawa dotyczy w jakikolwiek sposób wyświetlacza Huawei, należy odblokować telefon w celu bezpłatnej diagnostyki. Dopiero identyfikacja problemu jest podstawą do zarekomendowania prawidłowej, wymaganej naprawy oraz dokładnej ceny za naprawę.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry